ЕСТЕТИЧНА СТОМАТОЛОГІЯ

Сьогодні здорова і приємна для оточуючих посмішка вирішує дуже багато, але над цими посмішками ще слід попрацювати. Так що естетичне лікування зубів в деякому роді можна назвати також серією пластичних зубних операцій. Хтось звертається до дантистів для збереження молодої, свіжої посмішки, хтось просто хоче позбутися ознак біологічного старіння зубів. Але частіше відбувається так, що пацієнтам необхідно позбутися від безлічі інших дефектів, через які їм доводиться мало посміхатися на людях.

Варіантів естетичної стоматології дуже і дуже багато, починаючи від установки спеціальних вінірів з порцеляни і закінчуючи повною косметичної реставрацією всіх зубів. Звичайно, в деяких випадках, щоб досягти максимального результату, хто віддає перевагу поєднувати відразу кілька методів.

ХУДОЖНЯ РЕСТАВРАЦІЯ ЗУБІВ

ВСТАНОВЛЕННЯ ВІНІРІВ ТА ЛЮМІНІРІВ

ПОРЦЕЛЯНОВІ ВІНІРИ

Одним із способів, що допомагають людині створити білосніжну, магічну посмішку в рамках естетичних перетворень, є монтування вінірів з порцеляни. Дані елементи є спеціалізованими пластинами, які ставляться на зовнішню сторону кожного зуба. Вони необхідні для того, щоб поліпшити зовнішній вигляд зубів і усунути деякі їх дефекти.

За допомогою цих фарфорових пластинок кожна дівчина зможе кардинально поміняти свою посмішку.

Що приховують вініри з порцеляни?

Вініри, як вже було сказано, використовуються для вирішення деяких проблем косметичного плану, пов’язаних із зубами. Крім того, вініри – це м’яка альтернатива коронкам. Вони необхідні для багатьох цілей:

  • Створення білосніжною сліпучої усмішки;
  • Закривання проміжків і дірок між зубами;
  • Виправлення прикусу;
  • Відновлення пошкоджених зубів.

Процедура вставки порцелянових вінірів полягає в тому, що стоматолог видаляє тоненький шар емалі зубів фронтальної стінки. Потім доктор знімає зліпки зубів і направляє результати зліпків в лабораторію. Ця процедура за часом триває приблизно пару годин, але, крім цього, пацієнту для більш точних результатів доведеться звертатися до стоматолога кілька разів. Так як пластинки створюються в спеціалізованих лабораторіях, це означає, що така послуга буде коштувати дуже дорого. Крім того, вартість також залежить від кількості встановлюваних пластинок. У багатьох випадках для прекрасною, гідною заздрощів посмішки, досить буде поставити собі всього лише 6 вінірів на передні зуби, по одному на кожен зуб.

ЗУБНЕ ВІДБІЛЮВАННЯ

Коли потрібно зробити яскравіше колір зубів, але не потрібно нічого іншого, застосовується відбілювання зубів. Під даною процедурою розуміється обробка зубів рідиною, до складу якої входить перекис водню. Але слід зазначити, що ця процедура застосовується тільки до абсолютно здорових ясен і зубів. Так що перед відбілюванням доведеться походити до стоматолога і зняти запалення, якщо вони є.

Для процедури відбілювання використовуються гелі з 35 процентної перекисом водню, які застосовуються в комбінації з сильним джерелом світла. У підсумку десни покриваються щільним захисним складом, тоді як на самі зуби наноситься спеціалізований гель. Після цього зуби піддаються опроміненню лазером, точніше, його нетривалими спалахами. Науково дана дія називається фотовідбілюванням.

ХУДОЖНЯ РЕСТАВРАЦІЯ ЗУБІВ

Дана методика необхідна для виправлення нерівних зубів і вирівнювання гострих країв. За допомогою спеціальних композитних матеріалів, до складу якого входять керамічні частинки, доктор може:

  • Відновити частину зуба;
  • Вирівняти зуби щодо довжини;
  • Зробити гострі краї більш округленими;

Створити дійсно чарівну ідеальну посмішку, яка повторює контури нижньої губи. Виправлення прикусу – це одна з найбільш неприємних і тривалих процедур на сьогоднішній день, але саме виправлення прикусу – та сама можливість значного покращення посмішки, якщо раптом зуби ростуть не зовсім правильно.

ПРО КЛІНІКУ

Центр естетичної медицини АНІКО ЕСТЕТІК це новітні технології та сучасні протоколи лікування та профілактики захворювань шкіри, волосся та порушення обміну речовин. Ми попіклуємося про Вашу красу та довголіття.

Ціни на послуги косметолога, дерматолога, стоматолога

КОНТАКТИ

м. Рівне, вул. Пластова 3
Попередній запис та детальна інформація за телефонами:
068 036 03 03
063 133 72 87
0362 63 63 63

Copyright © 2019-2024 aniko-estetik.com. Усі права захищено.
Копіювання матеріалів тільки за згодою адміністрації.


Розробка та підтримка сайту Сергій Гаврюсєв

Search