ТРИХОЛОГІЯ

Багато людей так чи інакше протягом своєїжитті стикалися з проблемою здоров'я волосся. Активне випадання, лупа, жирність, подразнення, свербіж - всі ці стани, як більшості здається, вирішуються підбором спеціального шампуню. На ділі ж такими проблемами займається лікар-трихолог.

Трихологія є різновидом дерматології та займається всіма проблемами, що стосуються волосся і шкіри голови. Поки цих лікарів не так вже й багато, і звертаються до них неохоче, хоча багато пацієнтів страждає від тих чи інших недуг.

ЯКІ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЄ ТРИХОЛОГ

Подразнення, свербіж, лупа, випадання і навіть алопеція - усіма цими проблемами має займатися трихолог, оскільки не завжди від подібних станів може позбавити зміна шампуня з магазинного на аптечний.

Найчастіше той чи інший стан волосся - не наслідок їх пошкодження, а ознака системного захворювання, наприклад, гормонального дисбалансу. В такому випадку вирішувати проблему слід також в загальному, а не обходиться симптоматичним лікуванням.

Саме для цього і потрібен трихолог разом з його незрозумілими для обивателя приладами і апаратами. І походом до даного лікаря не варто нехтувати ні чоловікам, ні жінкам.

Коли звертатися?

Як кажуть самі лікарі, якщо мова йде про випадання волосся, піти до лікаря потрібно через 2-3 місяці після того, як це було помічено, якщо воно не закінчилося саме по собі.

Справа в тому, що втрата волосся може бути відповіддю на будь-який стрес або різку зміну в житті. Але реакція завжди відкладена в часі на кілька тижнів. Тому якщо через пару місяців при кожному розчісуванні або митті голови відбувається втрата волосся, то саме час піти до лікаря.

Втім, якщо випадання прогресує дуже швидко, не варто чекати, інакше можна прийти до лікаря в досить жалюгідному стані. Зрозуміло, якщо мова йде не про дорослих, то дитячий трихолог знадобиться ще на самому початку розвитку проблеми. Причому потрібен саме фахівець, який допоможе дитині, оскільки структура його волосся відрізняється - вони м'якші, сильніше схильні до зовнішнього впливу, а тому більше страждають. 

ПРО КЛІНІКУ

Центр естетичної медицини АНІКО ЕСТЕТІК це новітні технології та сучасні протоколи лікування та профілактики захворювань шкіри, волосся та порушення обміну речовин. Ми попіклуємося про Вашу красу та довголіття.

Ціни на послуги косметолога, дерматолога, стоматолога

КОНТАКТИ

м. Рівне, вул. Пластова 3
Попередній запис та детальна інформація за телефонами:
068 036 03 03
063 133 72 87
0362 63 63 63

Copyright © 2019-2024 aniko-estetik.com. Усі права захищено.
Копіювання матеріалів тільки за згодою адміністрації.


Розробка та підтримка сайту Сергій Гаврюсєв

Search